اطلاعیه! وبسایت جدید و تمام اتوماتیک خدمات پرداخت ری با آدرس جدید https://reypay.net همراه با امکانات و تخفبف های متنوع راه اندازی شد. در حال حاضر شما می توانید با ثبت نام در سایت جدید از امکانات فوق العاده آن بهره مند شوید. ×
قوانین شناخت مشتری

بر اساس قوانین جدیدی که به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های رایج و احتمالی در زمینه بیزینس های اینترنتی به صورت بین المللی وضع گردیده می بایستی هویت مشتریان قبل از هرگونه سفارش برای وبسایت wallet.ir شناخته شده باشد و وبسایت wallet.ir موظف است به افرادی که هویتشان نامشخص بوده و تایید نشده است خدمات ندهد. بر این اساس به هنگام افتتاح حساب در وبسایت wallet.ir از مشتریان گرامی درخواست می شود که به شیوه های رایج هویت خود را برای ما مشخص سازند تا ما نیز بتوانیم در راستای ارائه سرویس های بهتر گام برداریم .

پروسه تایید هویت شامل 2 مرحله می باشد و برای تکمیل این مراحل ارائه یک کپی از مدرک شناسایی فرد و همچنین ثبت تلفن ثابت معتبر در سایت ضروری می باشد.

بدیهی است که بر اساس قوانین امنیت اطلاعات شخصی اطلاعات مشتریان ما به هیچ عنوان در اختیار افراد شرکت ها و یا مراجع ثالث قرار نخواهد گرفت مگر اینکه دستور قضایی مبنی بر این امر صادر شده باشد.