اطلاعیه! وبسایت جدید و تمام اتوماتیک خدمات پرداخت ری با آدرس جدید https://reypay.net همراه با امکانات و تخفبف های متنوع راه اندازی شد. در حال حاضر شما می توانید با ثبت نام در سایت جدید از امکانات فوق العاده آن بهره مند شوید. ×
اطلاعیه مهم در مورد فعالیت های وبسایت

اطلاعیه مهم

 

 

بازدید کننده گرامی

 

1) این وبسایت به هیچ عنوان در خصوص خرید و فروش اسکناس ارزهای مختلف فعالیتی ندارد ، طبیعتا مطابق با قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران چنین فعالیتی نیازمند داشتن مجوز صرافی نوع اول می باشد . پس در این خصوص لطفا سوال نفرمایید و به صرافی های معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی در سراسر کشور مراجعه نمایید.

 

2) این وبسایت به هیچ عنوان در خصوص ارسال و یا دریافت حواله های ارزی فعالیتی ندارد ، طبیعتا مطابق با قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران چنین فعالیتی نیازمند داشتن مجوز صرافی نوع دوم می باشد . پس در این خصوص لطفا سوال نفرمایید و به صرافی های معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی در سراسر کشور مراجعه نمایید.

 

3) در خصوص کارت های اعتباری مستر کارت صادر شده ، جهت شارژ کارت ها با توجه به اینکه کارت های مورد نظر دارای حساب بانکی و کد سوئیفت می باشند لطفا به صرافی های معتبر و دارای مجوز نوع دوم از بانک مرکزی در سراسر کشور مراجعه نمایید زیرا این وبسایت هیچگونه خدمات شارژ کارت های مربوطه را انجام نمی دهد. در ضمن صدور این کارت های نیز تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

 

4) این وبسایت به هیچ عنوان در خصوص خرید یا فروش پی پال فعالیتی ندارد و صرفاً فاکتورهای ارائه شده توسط مشتریان را تا سقف 1000 دلار که فقط بوسیله پی پال قابل پرداخت باشد پرداخت می نماید . فاکتور های قابل پرداخت شامل: فاکتور هزینه های دانشگاهی در خارج از کشور ، هزینه های اجاره سرورهای اینترنتی ،هزینه های امتحان های تافل و آیلتز ، پرداخت هزینه های سفارت  و خرید کالا از سایت های خارجی و خرید لایسنس نرم افزار ها و آنتی ویروس ها می شوند. در خصوص مبالغ بالاتر لطفا به صرافی های معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی که این امکان را ارائه می نمایند مراجعه نمایید.

 

5) در خصوص سایر خدمات سایت مانند ارائه کارت شارژ اپراتورهای موبایل خارج از کشور ، ویزا کارت های مجازی تا سقف 200 دلار ،کارت شارژ پرفکت مانی و وبمانی و همچنین کارت های تلفن اینترنتی نیز مانند قبل خدمات دهی به مشتریان عزیز ادامه خواهد داشت.

 

با تشکر

مدیریت خدمات پرداخت ری

 

 


برچسب ها : اطلاعیه مهم در مورد فعالیت های وبسایت