خرید از طریق شیوه اس ام اس یا SMS Purchase بسیار ساده می باشد و نیازی به ورود به حساب وبمانی از طریق Webpro یا کیپرکلاسیک ویندوز یا Winpro ندارد . شما به راحتی میتوانید از طریق اس ام اس انتقال وجه انجام دهید. این امکان به صورت پیش فرض فعال نمی باشد و لازم است خرید اس ام اسی وب مانی را فعال کنید. در این آموزش با مراحل فعال سازی sms purchase آشنا خواهید شد.

ابتدا بایستی روی اینجا کلیک کنید تا به قسمت Trust List وب مانی متصل شوید.
اگر وارد حساب وب مانی خود نشده اید، مانند تصویر زیر از شما خواسته می شود به حساب وب مانی کلاسیک خود لوگین کنید. چنانچه تا به این حال حساب خود را کلاسیک نکرده اید روی اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید که لازم است برنامه کیپر کلاسیک روی ویندوز شما باز و در حالت آنلاین باشید. عددی که در تصویر شماره ی ۲ میبینید را به خاطر بسپارید و بر روی گزینه نشان داده شده قسمت شماره ۱ کلیک کنید.

در کادر شماره ۱ عدد صفحه قبل را وارد کرده سپس روی دکمه Yes در پایین صفحه (شماره ۲) کلیک کنید.

چنانچه مراحل را به درستی طی کرده باشید به صفحه ای مطابق تصویر زیر منتقل می شوید که قسمت SMS-Purchase limits در Trust list وب مانی است که در شماره ۱ به آن اشاره شده است. در قسمت کیف پول های SMS-Purchase که در شماره ۲ نمایش داده شده است، لیست کیف پول ها و محدودیت خرید هریک قرار دارد . اگر تا به الان خرید اس ام اسی را فعال نکرده باشید ، توضیحاتی مانند تصویر زیر نمایش داده می شود. جهت فعال کردن خرید پیامکی روی لینک Enable که در شماره ۳ نشان داده شده است کلیک کنید.

پیغام فعال شدن انتقال وجه پیامکی وب مانی در این صفحه (شماره ۱) نشان داده شده است.

در خرید پیامکی وب مانی ، تبدیل ارز اتوماتیک (Automatic Currency Exchange) فعال است. در این حالت اگر کیف پول مورد استفاده شما موجودی کافی نداشته باشد ، وب مانی به صورت اتوماتیک از دیگر کیف پول های شما استفاده می کند. اگر می خواهید این آپشن که به صورت پیشفرض فعال شده است را غیرفعال کنید، روی لینک Disable the option در شماره ۲ کلیک کنید.