جهت ارسال پول در وب مانی مینی خود در اینجا کلیک کنید و وارد حساب مینی خود شوید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، در کادر شماره ۱ شناسه وب مانی ، شماره تلفن و یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. پس از وارد کردن رمز عبور خود در کادر شماره ۲ ، عدد نشان داده شده در تصویر شماره ۳ را در کادر مربوط به آن وارد کنید و برای ورود روی دکمه Log in در شماره ۴ کلیک کنید.

هنگام ورود به وب مانی مینی یا استاندارد ، اولین صفحه ای که میبینید قسمت پیام های وب مانی است. برای انتقال وجه لازم است به قسمت کیف پول ها بروید . طبق تصویر زیر ، از ستون اول که با شماره ۱ مشخص شده است قسمت کیف پول را انتخاب کنید. شما در ستون دوم که با شماره ۲ نمایش داده شده است ، لیست کیف پول های خود را می توانید ببینید. کیف پول دلار وب مانی و کیف پول یورو وب مانی به همراه مقدار موجودی هر یک از آنها نشان داده شده اند. در قسمت نمایش محتوا (شماره ۳) آخرین تراکنش های کیف پول وب مانی شما نشان داده می شود. جهت انتقال وجه روی دکمه Transfer funds در شماره ۴ کلیک کنید.

در صورتی که می خواهید جزییات یکی از تراکنش ها را مشاهده کنید ، روی آن تراکنش کلیک کنید تا در قسمت نمایش محتوا ، اطلاعاتی شامل گیرنده و کیف پول وی ، مقدار مبلغ انتقال داده شده ، تاریخ و مدت اعتبار و دیگر مواردی که در شماره ۲ از تصویر زیر وجود دارد به شما نشان داده شود.

جهت ارسال پول در وب مانی مینی بخش Transfer funds from the purse یا انتقال وجه از کیف پول نمایش داده می شود. در کادر نخست شناسه وب مانی شخص یا شرکتی که میخواهید ارز وب مانی خود را به کیف پول وی انتقال دهید را وارد کنید. مقدار وجه مورد نظر خود را در کادر شماره ۲ وارد کنید. هرگونه توضیحاتی راجع به این تراکنش دارید را در کادر شماره ۳ بنویسید. نوع انتقال وجه خود را در کادر شماره ۴ با عنوان Transaction type انتخاب کنید.
نکته: چنانچه میخواهید تراکنش شما با کد ارسال شود گزینه Code Protection را انتخاب کنید و برای تراکنش خود کد و زمان اعتبار تعیین کنید. چنانچه در زمان تعیین شده کد مصرف نشود ارز وبمانی به حساب شما باز میگردد.

با انتخاب نوع تراکنش به عنوان Code Protection ، دو کادر جدید به صفحه اضافه خواهد شد . در کادر شماره ۱ زمان اعتبار این تراکنش و در کادر شماره ۲ کد دلخواه وارد کنید. نحوه تایید تراکنش در کادر شماره ۳ از نوع E-NUM انتخاب شده است . زیرا که ما قبلا تایید هویت از طریق E-NUM را فعال کرده ایم و تأیید از طریق ارسال اس ام اس را غیر فعال کردیم. برای انجام این موارد می توانید به آموزش های مربوط به هریک با کلیک روی آنها مراجعه کنید . سپس برای انجام تراکنش روی دکمه Ok در شماره ۴ کلیک کنید.

پس از تایید اطلاعات تراکنش ، بایستی مطابق نوع تایید تراکنش که انتخاب کرده اید ، تراکنش را تایید کنید. به همین جهت صفحه جدیدی با عنوان Confirm funds transfer نشان داده می شود که در شماره ۱ می توانید شناسه وب مانی و کیف پول گیرنده را ببینید. پس از اطمینان از درستی اطلاعات، برای نمایش E-NUM و وارد کردن آن ، روی دکمه آبی رنگ در شماره ۲ کلیک کنید.

پاسخ E-NUM که در برنامه تلفن همراهتان نشان داده شده را در کادر شماره ۱ وارد کرده و سپس روی دکمه OK در شماره ۲ کلیک کنید.
چنانچه کد E-NUM نشان داده نشد بارکد موجود در صفحه را اسکن کنید تا کد به شما نمایش داده شود.

پس از تأیید تراکنش ، ارسال پول در وب مانی مینی شما انجام می گیرد و پیغام انتقال موفقیت آمیز در شماره ۱ نشان داده می شود . اطلاعات تراکنش جدید انجام شده در شماره ۲ و مقدار جدید موجودی کیف پول قابل مشاهده است.

درست هم زمان با برداشت وجه ایمیلی به شما ارسال می شود که در آن مقدار ، تاریخ و توضیحات تراکنش قابل مشاهده است. لینک مشاهده جزییات داخل خود حساب وب مانی نیز در شماره ۲ وجود دارد.