انتقال وجه در حساب وب مانی با محدودیت های روزانه، هفتگی و ماهانه همراه است. چنانچه میخواهید سقف انتقال وجه حساب های استاندارد خود را تغییر دهید ابتدا روی اینجا کلیک کنید. روی گزینه Log in کلیک کنید و در صفحه جدید ، در کادر نخست شناسه وب مانی خود را وارد کنید. در صورتی که شناسه وب مانی خود را نمی دانید ، از شماره تلفن و یا آدرس ایمیل خود نیز می توانید استفاده کنید. پس از وارد کردن رمز عبور خود را در کادر دوم ، عدد نشان داده شده در تصویر را در کادر مربوط به آن وارد کنید و برای ورود روی دکمه Log in کلیک کنید.

در سمت راست بالای صفحه ، روی منوی که در شماره ۱ نشان داده شده است کلیک کنید تا منو آن باز شود. گزینه limits (محدودیت ها) که در شماره ۲ میبینید را انتخاب کنید.

صفجه ای مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد ، روی آیکون مداد در مقابل عنوان Limits on funds transfer که در شماره ۱ مشخص شده است کلیک کنید.

در صفحه جدید باز شده سه کادر وجود دارد. محدودیت روزانه (کادر شماره ۱) ، محدودیت هفتگی (کادر شماره ۲) و محدودیت ماهانه (کادر شماره ۳) نوشته می شوند.برای تغییر آن روی دکمه Edit در شماره ۴ کلیک کنید.

در این زمان یک کد از طریق اس ام اس به تلفن همراه شما ارسال میشود که بایستی آن را مطابق تصویر زیر در کادر شماره ۱ وارد کنید و سپس برای اعمال تغییرات روی دکمه Confirm در شماره ۲ کلیک کنید.

در این هنگام شما با پیغام زیر به معنی تغییرات با موفقیت انجام شد مواجه میشوید و مقدار سقف محدودیت برداشت و ارسال پول در وب مانی مینی شما نیز با موفقیت تغییر کرده است.